Budova školky

Mateřská škola je umístěna v klidné části obce. Prostorové uspořádání školy a jednotlivých tříd vytváří pozitivní atmosféru, která u dětí podporuje aktivní zájem o poznávání.
Třídy

Třída "Sluníčka" se samostatnou lehárnou má kapacitu 24 dětí.
V šatně

Mateřská škola je dvoutřídní, v obou třídách jsou děti od 3 do 7 let ve věkově smíšených skupinách. Takové soužití vytváří přirozené prostředí, které děti inspiruje a vede k prosociálnímu chování.
Akce

Během roku jsou pro děti pravidelně pořádány zábavné a výchovné pořady.
Nabídka:
Informace pro rodiče
otevření MŠ
Vážení rodiče,
od pondělí 12.4.2021 bude otevřená MŠ pouze pro předškolní děti, kteří mají povinné předškolní vzdělávání a děti rodičů IZS( +potvrzení zaměstnavatele). Děti se musí testovat na covid-19 každé pondělí a čtvrtek . Pokud dítě nákazu covid -19 již prodělalo a je v ochranné lhůtě 90dnů, nemusí se testovat( rodiče doloží např,oznamovací sms z hygieny).
Při testování tj. pondělí,čtvrtek
Vstupovat se bude bočním vchodem u třídy hvězdiček a testovat bude zákonný zástupce za přítomnosti pedagoga, poté počká na výsledek testu ( 15minut) a v případě negativního výsledku předá dítě učitelce MŠ. Rodičům nebude umožněn vstup do šatny školky! Při vyzvedávání dítěte rodič předem oznámí čas vyzvednutí a dítě se obleče předem nebo zazvoní na třídu sluníčka a učitelka dítě připraví. Jak ráno tak odpoledne počítejte s časovou prodlevou.
Ostatní dny( úterý,středa,pátek)
Vstup hlavním vchodem, zazvonit na třídu sluníčka a vyčkat příchodu personálu, nevstupovat!

Všichni předškoláci jsou automaticky nahlášeni k obědům a pobytu v MŠ. Pokud je dítě nemocné nebo si rodiče nepřejí dítě testovat, musí rodič dítě odhlásit a řádně omluvit ( v této době už nebude probíhat distanční výuka). Nejlépe na emailovou adresu (msvelesovice@seznam.cz) nebo telefonicky(515538202)
Celkem souborů a fotek: 0 odkaz na sekci Poslední aktualizace: 15.04.2021
Škola - nabídka:
Školka - nabídka:
Systém:
Statistika návštěvnosti:
Online: 4
Dnes: 136
Včera: 143
Celkem: 293509
Trend:
Tento týden: 396
Tento měsíc: 3452
Copyright © 2014 - 2021 ZŠ a MŠ Velešovice | Created by Radim Kučera